Добре дошли в Рейнтаун!

Магията витае във въздуха

ИндексИндекс  PortalPortal  CalendarCalendar  Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Потребителски групиПотребителски групи  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Гласувайте за нас
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувайте за моя сайт в БГ чарт
Броя На Посещенията
free online dating siteБезплатен Брояч
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 52, на Нед Яну 29, 2012 7:52 pm
Партньорство
Top posters
Харпър Дейл

Рейчъл.

Jenna.

Анастасия де Уинтър

Ариа Монгомъри

Нико

Kathalina

Изабел

Мери Болейн

Карина А. Уилсън

Час и дата.
Декември 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar

Share | 

Бисери

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите

Брой мнения : 742
Точки : 1001
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

ПисанеЗаглавие: Бисери   Пон Мар 19, 2012 5:57 pm

Тук можете да пускате всички останали бисери извън училище.

I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time. Wanna hear your beating heart tonight before the bleeding sun comes alive. I want to make the best of what is left, hold tight and hear my beating heart –
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Харпър Дейл
Крал на Агроментите
Крал на Агроментите

Брой мнения : 1042
Точки : 1147
Местожителство : Рейнтаун/окръг Ендет

Character sheet
Окръг : Ендет
Накратко за героя : Агромент с душа.Най-добрата му приятелка го подържа жив.Имабратовчед ск ойто се мрази и е прослувут с това,че спи с всяка жена.Не може да намери една с която да остане освен ако тя не го грабне с нещо.Мрази монотоният ивот и скуката.Обожава мотори и всичко,което е извън "етикета" на кралският живот.Въпреки,че има такова поведение той отговаря сериозно за народа си и се мъчи да направи всичко за тях.
Отличителни белези: Има татуси по ръцете и на левият хълбок.Обица на едното ухо и харесва ланеци.

ПисанеЗаглавие: Re: Бисери   Пон Мар 19, 2012 6:04 pm

Знам,че не е най-подходящият бисер,но лично мен и бившата ми много ни разсмиваше.

Разхождахме се около мола и изведнъж тя спря и аз я попитах:
-Какво има?
-Боли ме пръсчето...
-Къде?
-На пръсчето...

Не знам защо,но винаги ми е било много смешно като се сетя,дали заради факта,че присъствах или просто защото осъзнах какво е казала няколко минути по-късно.

Друг бисер е разговор между две момичета с който излизахме преди бяха от компанията та едната седи и вика на другата:
-Ако имам сестра искам да е момиченце.....-умряхме да се смеем и до ден днешен още я бъзикаме.
Вижте профила на потребителя http://losangeles.bulgarianforum.net/forum
Kathalina
Admin/Кралица на Ахелите
Admin/Кралица на Ахелите

Брой мнения : 742
Точки : 1001
Местожителство : Raintown a.k.a Hell

Character sheet
Окръг : Банкрофт
Накратко за героя : Хладнокръвна, честна и винаги усмихната личност. Упорита, чувствителна и трудолюбива персона с добре развита интуиция. На пръв поглед изглежда като ангел и донякъде е така. Но някъде дълбоко в нея има нещо черно, нещо много лошо, за което тя все още не знае нищо.
Отличителни белези: Има белег по рождение на дясното рамо, наподобяващ буквата D; има белек от дълбока рана, причинена от убиеца на родителите 'и, който се опитал да убие нея.

ПисанеЗаглавие: Re: Бисери   Пон Мар 19, 2012 6:12 pm

[19:50:23] It's all gone now.: Габи виж какво щях да кажа аз за кифлите, ако бях кифла: ''Да си кифла е просто най - страхотното нещо, което някога може да ти се случи, защото момчетата ти пуснак на всяко удобно за тях място. Господиновците като се загледат в деколтето и направо са в плен, като се има напредвид, че драскат по една 6 - ца, което много рядко се случва за останалите. Обаче мисля, че госпожите ревнуват от невероятните ми лицеви аномалии и захласа на всеки един индивид от мъжки пол по задника ми и най - вече мястото, между краката или както ние му казваме - Обежището на всеки един пе*ис. Какво друго мога да кажа за нас? Ние сме просто на върха.. на пе*исите, естествено. Но се случва и от време на време да се намерина отдолу или просто в пози, за които стриптизьорките само биха могли да мечтаят. Наши сестри са феите от магистралите, ала в последно време, може би последните 10 години, ги бием по всички рекорди, включващи се в ежедневието на една прос*итутка. А и замалко да забравя: не си слагаме импланти на устните. Просто от толкова много с*ирки устните ни стават по - хубави, по - голями, по - плътни и обемисти, че понякога само с едно докосване докарваме мъжкия индивид до мозъчен ор*азъм. Та това е общо взето за нас. Ако имате въпроси, моля обадеше се на телефон: 088прости98тутка54 или на адрес: Магистрала почти-всяка номер: няма или улица да-го-чукна номер се*с.''
[19:52:43] ^ ^ GaBiTy <33 Мяу: (rofl)искрено се посмях!
[19:52:59] ^ ^ GaBiTy <33 Мяу: ти да не вземаш награда за "Кифла на годината"?
[19:53:22] It's all gone now.: оо, това ще бъде голяма чест за мен
[19:55:51] It's all gone now.: няма да откажа и кифла на годинала, което ще е просто жестоко, като се има напредвид, че взех наградите ''Ор*азъм на 2011 в продължение на 2012''; ''Най - дълго и топло Обежище''; ''Устни на 2012 година''; ''Оборот на шест''; ''Палав език'' ии естествено ''Вълшебни зъбки'' - награда, с която може да го докараш само с предните си зъби та ще е прекрасна колекция от статуетки под формата на големи пе*иси, с които ще мога да си играя
[19:55:54] It's all gone now.: не, че се хваля или нещо
[19:56:42] ^ ^ GaBiTy <33 Мяу: Ooo..ne ...suvsem ne
[19:57:42] It's all gone now.: да, да знам
[19:57:49] It's all gone now.: едва ли има по - добра от мен
[19:58:07] It's all gone now.: аз съм просто номер 1
[19:58:23] It's all gone now.: често ми казват бройка или нещо от този род, но аз си знам, че искат ка кажат номер
[19:58:42 | (19:58:44 — редактирано)] It's all gone now.: те защото ни бъркат със сестрите от магистралата
[19:58:48] It's all gone now.: ама ние не им се сърдим
[19:58:55] It's all gone now.: случва се животни да объркат
[19:58:59] It's all gone now.: ние го правим
[19:59:09] ^ ^ GaBiTy <33 Мяу: Еее моля те...,а как се казваше ти?От толкова титли..ние медийте забравихме името..
[20:00:42] It's all gone now.: аз съм Сексдодупка Безпариова Кобилска
[20:00:49] It's all gone now.: или просто Кифла

It's all gone now.: - моа; ^ ^ GaBiTy <33 Мяу - Габитоо <3333
П.С.: Здравата се побърках ;дд

I don't know where I'm going but I know it's gonna be a long time. Wanna hear your beating heart tonight before the bleeding sun comes alive. I want to make the best of what is left, hold tight and hear my beating heart –
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Бисери   Пон Мар 19, 2012 8:16 pm

Трима младежи чукат на вратата ми днес и ме питат: " Желаете ли да участвате в размяна на студенти?"
И аз, естествено: "Хелоууу, аз СЪМ в чужбина, не искам да се разменям повече!"
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Бисери   

Бисери
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1